Seznam přání 

 • Útulek pro nalezené psy v Táboře
  Útulek pro nalezené...

  Cílem útulku je ideálně najít původní majitele nalezených psů a vrátit je domů. Pro ty, které si nikdo nevyzvedne, být kvalitním přestupní stanicí mezi starým životem a novou rodinou, kde najdou vhodné zázemí a lásku. Během pobytu u nás, pro ně vytvořit optimální podmínky, zajistit jim veterinární péči, výchovu, socializaci i zábavu, prostě co nejlepší dočasný domov. A nakonec jim najít nový domov, kde budou konečně šťastní. Co se nám momentálně hodí najdete aktualizované na našem webu. V péči máme i kočičky, tedy uvítáme potřeby i pro ně.

 • Šance zvířatům, z.s.
  Šance zvířatům, z.s.

  Spolek Šance zvířatům byl založen v Liberci v roce 2013 za účelem pomoci zvířatům v nouzi – především psům a kočkám. Spolek sídlí v Liberci a pomáhá po celém libereckém regionu a na severu Čech. Fungujeme na bázi domácích depozit, nejsme tedy klasickým útulkem. Naši členové se o zvířata starají ve svém volném čase a snaží se zvířatům nabídnout co nejlepší individuální péči. Kočičí karanténu máme v prostorách v Chrastavě, kterou hlavně využíváme pro náš kastrační program volně žijících koček. Naše činnost je plně transparentní. Odkazy na naše účty naleznete na našich webových stránkách www.sancezviratum.cz

 • Handipet Rescue
  Handipet Rescue

  Handipet Rescue je útočiště pro handicapované, nemocné, týrané a opuštěné psy a kočky. V rodinném domku mezi Mělníkem a Prahou nacházejí oporu zvířata, na která už mnozí zapomněli nebo je chtěli odepsat na smrt.

 • Voříškov z.s.
  Voříškov z.s.

  Jsme skupinka mladých lidí milující zvířata, a to hlavně psy, s velkou touhou pomáhat opuštěným a týraným pejsků. Naším posláním je měnit zanedbané a ustrašené psí tvorečky ve veselé, vychované a sebevědomé psí osobnosti. Opuštěným pejskům zajišťujeme přechodné bydlení, veterinární ošetření, výchovu a výcvik. Ale hlavně pejskům hledáme nové domovy, kde budou už do konce života milováni. :-) Naše počínání je hnané naší láskou a touhou pomáhat a měnit psí osudy, bez jakýkoliv dotací či jiné pomoci od státu. Naše vize je vytvoření místa pro setkávání lidi milující zvířata. Pro lidi co jsou ochotni psům pomoci a hlavně bezpečného útočiště pro pejsky na dobu nutnou pro jejich znovu-nadechnutí a nabrání sil pro nový a lepší začátek jejich života.

Úvodní stránka