Seznam přání 

 • Dočasky De De, z.s.
  Dočasky De De, z.s.

  Spolek Dočasky De De z.s. poskytuje azyl týraným a opuštěným pejskům, připravuje je na nový začátek a hledá pro ně nové a lepší domovy. Přijímáme pejsky bez domova, týrané, z nevhodných podmínek, od majitelů, kteří se o ně nemohou dále starat, ale také ty, kteří zůstali dlouhé roky v útulku, bez socializace, inzerce a šance dostat se někdy domů.

 • Útulek Libeň
  Útulek Libeň

  Útulek Libeň je soukromý psí azyl, je provozován bez jakékoli pomoci úřadů, pouze z darů sponzorů a jednotlivých dárců. Azyl provozovatelky vedou ve svém volném čase, nad rámec plnoúvazkových zaměstnání.

 • Útulek Modřany
  Útulek Modřany

  Jsme azyl pro týrané a opuštěné psy Jaroslavy Kladivové Oproti klasickým útulkům, zde pejsci žijí volně v domácím prostředí. A to ve dvou vytápěných chatičkách, kde mají pelíšky a mohou volně kdykoliv na zahradu. Proto také přijímáme pouze pejsky malé, neagresivní, kteří se snesou v kolektivu ostatních pejsků. Všechny pejsky kastrujeme. S pejsky chodíme dle počasí na procházky i mimo útulek.

 • Útulek pro nalezené psy v Táboře
  Útulek pro nalezené...

  Cílem útulku je ideálně najít původní majitele nalezených psů a vrátit je domů. Pro ty, které si nikdo nevyzvedne, být kvalitním přestupní stanicí mezi starým životem a novou rodinou, kde najdou vhodné zázemí a lásku. Během pobytu u nás, pro ně vytvořit optimální podmínky, zajistit jim veterinární péči, výchovu, socializaci i zábavu, prostě co nejlepší dočasný domov. A nakonec jim najít nový domov, kde budou konečně šťastní. Co se nám momentálně hodí najdete aktualizované na našem webu. V péči máme i kočičky, tedy uvítáme potřeby i pro ně.

 • 1.plyšový útulek z.s.
  1.plyšový útulek z.s.

  1. Plyšový útulek je projektem a zaregistrovaným spolkem, který vznikl na základě pomoci útulkům komplexně.

 • Kočičí azyl Znojemsko
  Kočičí azyl Znojemsko

  Kočičí azyl Znojemsko je odloučenou pobočkou spadající pod Spolek na ochranu opuštěných a týraných zvířat ve Znojmě

 • Privátny útulek Kopčany
  Privátny útulek Kopčany

  S naší prací jsme začali, tak trochu neplánovaně. Sešli jsme se jako parta lidí po boku s psími kamarády, kteří nás všude doprovázeli. Ale postupem času k nám začal přibývat jeden pejsek za druhým, a tak jsme se stali Útulkem.

 • Tail Story z.s.
  Tail Story z.s.

  Tail Story je azyl pro střední a velké psy, kteří by neměli kde jinde složit hlavu. Často k nám přicházejí odstrčení, nechtění, vážně nemocní. Umyjeme je, odblešíme, odčervíme, dovezeme na veterinu, pomazlíme a jakmile cítíme, že jsou připraveni se posunout, začneme s hledáním domova. Kromě nového domova se všem pejskům snažíme vrátit životní jiskru.

 • Šance zvířatům, z.s.
  Šance zvířatům, z.s.

  Spolek Šance zvířatům byl založen v Liberci v roce 2013 za účelem pomoci zvířatům v nouzi – především psům a kočkám. Spolek sídlí v Liberci a pomáhá po celém libereckém regionu a na severu Čech. Fungujeme na bázi domácích depozit, nejsme tedy klasickým útulkem. Naši členové se o zvířata starají ve svém volném čase a snaží se zvířatům nabídnout co nejlepší individuální péči. Kočičí karanténu máme v prostorách v Chrastavě, kterou hlavně využíváme pro náš kastrační program volně žijících koček. Naše činnost je plně transparentní. Odkazy na naše účty naleznete na našich webových stránkách www.sancezviratum.cz

 • Záchytná Stanice Odry - Loučky
  Záchytná Stanice Odry...

  Našim cílem je pomáhat opuštěným pejskům najít nový domov. Fungujeme nepřetržitě již od roku 2001 a zajišťujeme jak veterinární péči, tak čistotu a adaptibilnost všech pejsků. To znamená, že vyhození a opuštění pejsci přicházejí do co největšího kontaktu s lidmi. Celkem námi prošlo již cca 400 pejsků.

 • Pomocné tlapky o.p.s.
  Pomocné tlapky o.p.s.

  Obecně prospěšná společnost Pomocné tlapky se již od svého založení v únoru 2001 zabývá chovem, předvýchovou a výcvikem asistenčních psů. Vycvičené psy předáváme zdarma do dlouhodobého užívání tělesně postiženým, zejména těm, kteří jsou zcela nebo částečně upoutáni na invalidní vozík, ale i lidem nevidomým, pacientům se záchvatovými onemocněními a lidem s kombinovaným onemocněním. Dále se Pomocné tlapky věnují výcviku vodících psů pro nevidomé. Pomocné tlapky se od svého založení věnují také canisterapii.

 • Handipet Rescue
  Handipet Rescue

  Handipet Rescue je útočiště pro handicapované, nemocné, týrané a opuštěné psy a kočky. V rodinném domku mezi Mělníkem a Prahou nacházejí oporu zvířata, na která už mnozí zapomněli nebo je chtěli odepsat na smrt.

 • Voříškov z.s.
  Voříškov z.s.

  Jsme skupinka mladých lidí milující zvířata, a to hlavně psy, s velkou touhou pomáhat opuštěným a týraným pejsků. Naším posláním je měnit zanedbané a ustrašené psí tvorečky ve veselé, vychované a sebevědomé psí osobnosti. Opuštěným pejskům zajišťujeme přechodné bydlení, veterinární ošetření, výchovu a výcvik. Ale hlavně pejskům hledáme nové domovy, kde budou už do konce života milováni. :-) Naše počínání je hnané naší láskou a touhou pomáhat a měnit psí osudy, bez jakýkoliv dotací či jiné pomoci od státu. Naše vize je vytvoření místa pro setkávání lidi milující zvířata. Pro lidi co jsou ochotni psům pomoci a hlavně bezpečného útočiště pro pejsky na dobu nutnou pro jejich znovu-nadechnutí a nabrání sil pro nový a lepší začátek jejich života.

 • Útulek Jimlín
  Útulek Jimlín

  Útulek byl založen 1.1.2005
  Předtím jsme provozovali 4 roky Kočičí útulek. Jsme soukromé zařízení a do útulku přijímáme (na základě smlouvy) zejména kočky a psy. Ale jak už název napovídá, najde u nás přístřeší i jiný toulavý či opuštěný tvor. 

Sledujte nás i na Instagramu

Úvodní stránka