Dodání

Dodání do všech útulků a azylů je zcela ZDARMA!

Vaše objednávka bude po úplném dokončení zařazena do pravidelného rozvozu pro Vámi zvolený útulek nebo azyl. O jejím odeslání i doručení Vás budeme neprodleně informovat pomocí e-mailu.
Vaše dary budou posílány ověřenou a profesionální kurýrní společností. Dary jsou odesílány jednou týdně.
Pokud byla objednávka vytvořena a zaplacena do konce týdne (neděle) a máme veškeré zboží na skladě, doručíme ji pejskům během dalšího týdne. Rozvozy probíhají v pravidelných intervalech. Proto se může stát, že Vaše objednávka bude doručena až v průběhu 14 dní.

Platba

Na PAF.cz můžete platit bankovním převodem, kartou online nebo PayPal.
způsob platby

1. Bankovní převod
Převod mezi slovenskými bankami trvá většinou jen 1 pracovní den, přesto doporučujeme platbu provést ihned po dokončení objednávky, abychom s ní mohli počítat. Číslo účtu, variabilní symbol i konečnou částku obdržíte e-mailem po dokončení objednávky.

2. Platební karta
Platba kartou je nejrychlejší a nejbezpečnější. Údaje ke své kartě zadáváte na zabezpečené webové stránce společnosti GoPay. My údaje karty neznáme a obdržíme jen potvrzení o úspěšné transakci.

3. Platba cez PayPal
Po zvolení této možnosti, budete přesměrováni na stránku s online platební bránou. Pokud máte PayPal účet, zaplaťte ním. Pokud účet nemáte, vytvoříte si ho kliknutím na "create account" - při tomto kroku zadáte údaje o kartě. Je to nutné k tomu, abyste byli chráněni PayPalem.


Sledujte nás i na Instagramu

Úvodní stránka