Hygiena a zdraví 

 • Dezinfekce
  Dezinfekce

  Dezinfekce je proces nebo činnost, jejímž cílem je likvidace co největšího počtu choroboplodných nebo nežádoucích mikroorganismů. Používají se při tom fyzikální i chemické prostředky.

 • Léčiva a doplňky
  Léčiva a doplňky

  Podvyživené pejsky, štěňata co se mohou nesprávně vyvinout. I takové případy jsou v útulcích. Abychom jim zajistili zdravý růst a správnou výživu, občas tomu třeba dopomoci doplňky výživy nebo použít liečiky - pokud mají psíky zdravotní problémy. Samozřejmě ne všechno umíme zabezpečit - většinu léků musí předepsat veterinář. Koupí i těchto výrobků můžete útulku ušetřit nemalé peníze, které pak mohou využít při návštěvě veterináře se zraněnými pejsky.

 • Spotřební zboží
  Spotřební zboží

  Však doma používáte např. rukavice při úklidu. V útulcích se sejdou také. Také při manipulaci se pejsky z hrozných podmínek. Prvořadá je bezpečnost lidí z útulků - jen tak budou moci stále pomáhat nechtěným pejskem. Kromě rukavic se využijí i různé utěrky, ubrousky, injekční stříkačky. Zeptejte se ve vašem útulku, co nejvíce potřebují. A rádi jim to za vás přineseme.

 • Šampony
  Šampony

  Psíci chodí do útulků v různém stavu. Často krát zanedbané a mnohdy jejich třeba vykoupat. Aby se zbavili špíny či různých kožních parazitů. Šampony jsou na to ideální prostředek - vyčistí a nechají pejskovi krásnou srst.

 • Jiné
  Jiné
na stránku
Zobrazeny 1 - 15 z 82 produktů
Zobrazeny 1 - 15 z 82 produktů

Sledujte nás i na Instagramu

Úvodní stránka